• slide7
  Konstrukcje stalowe
  Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie
 • slide5
  Firma Mabo
  To pewny i solidny partner w interesach
 • slide8
  Firma Mabo
  To pewny i solidny partner w interesach
 • slide6
  Firma Mabo
  To pewny i solidny partner w interesach
 • slide4
  Firma Mabo
  To pewny i solidny partner w interesach
 • slide3
  Firma Mabo
  To pewny i solidny partner w interesach
 • slide1
  Firma Mabo
  To pewny i solidny partner w interesach
 • slide2
  Firma Mabo

Aktualności

Reportaż z Gali TERAZ POLSKA

https://www.youtube.com/watch?v=gJheaoBwZ1Q&feature=youtu.be

Reportaż z Gali TERAZ POLSKA, na której MABO otrzymało statuetkę za Innowacyjne urządzenie do kompensacji zmian długości górnej sieci trakcyjnej

Relacja z wydarzenia na profilu Fundacji Godła Polskiego
https://www.facebook.com/pg/TerazPolska/photos/?tab=album&album_id=10151064510499960
oraz relacja Kamila Broszko „Noc cudów”
https://terazpolska.pl/…/Noc-cudow-Relacja-z-Gali-Teraz-Pol…

2019.06.17

Mabo sp. z o.o. laureatem XXIX edycji konkursu „Teraz Polska”

mabo_terazPolska

2019.06.12

MABO nominowane do Godła „TERAZ POLSKA”

25 kwietnia 2019 roku w Hotelu Gromada w Warszawie ogłoszone zostały nominacje w 29. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.
Docenione produkty, usługi, innowacje i gminy, które w tym roku zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zaprezentowały się Kapitule „Teraz Polska” podczas corocznej wystawy.
Jednym z nominowanych zostało MABO za opracowanie wraz z Akademią Górniczo – Hutniczą w Krakowie konstrukcji urządzenia do kompensacji zmian długości górnej sieci trakcyjnej.

MABO-1 AGH-1

2019.04.26

BBF – 10-12 IV 2019 Świnoujście

 

MABO Sp. z o.o. Partner Główny BBF – BALTIC BUSINESS FORUM – 10-12 IV 2019 / Świnoujście.
BBF to unikalne spotkanie przedsiębiorców, przedstawicieli rządu, samorządowców, ekspertów gospodarczych i ngo’sów. To platforma do otwartych dyskusji o tym, jak uwalniać energię dla rozwoju gospodarczego a jej uczestnicy rozmawiają o swoich planach, dyskutują o potrzebnych zmianach regulacyjnych, szukają rady i partnerów do prowadzenia swojego biznesu.

2019.04.18

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2019

 

Kartka Wielkanocna 2019

2019.04.17

ZŁOTY MEDAL AKADEMII POLSKIEGO SUKCESU

 

„Akademię Polskiego Sukcesu tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową, światową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców; którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury.”

prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński

Prezydent Fundacji Akademia Polskiego Sukcesu

Taki właśnie sukces osiągnął założyciel, twórca firmy MABO Sp. z o.o., Adolf Bogacki,  który w 1967 roku postanowił poświęcić się swojej pasji do tworzenia z metalu i stworzył dzieło, przy ogromnym wsparciu Małżonki Marianny i dwójki dzieci,  prosperujące prężnie na rynku krajowym i zagranicznym ponad 51 lat.

„… Metal to najlepsze tworzywo  –  jest wdzięczny, plastyczny i wytrzymały a jeśli wiesz jak do niego podejść i co chcesz uzyskać to zrobisz wszystko.”

Adolf Bogacki – założyciel MABO

W dniu 1 marca 2019 roku, w szczególnej scenerii Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie, podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Polskiego Klubu Biznesu, oprócz nagrody dla przedsiębiorstwa, jaką był HEROS POLSKIEJ GOSPODARKI to również Pan Adolf Bogacki został odznaczony nagrodą AKADEMII POLSKIEGO SUKCESU, zasłużonym Złotym Medalem za stworzenie innowacyjnej firmy rodzinnej o zasięgu globalnym.

Medale Akademii Polskiego Biznesu wybite zostały w Mennicy Polskiej S.A. przez słynących z jej kunsztu pracowników zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Medale są prestiżowymi nagrodami, które stanowią wyróżnienie firm pod względem marki i jakości świadczonych usług w kraju i zagranicą.

dav 5D2_1244 5D2_1249

5D2_0822_crop 5D2_0776 5D2_0730

2019.03.07

HEROS POLSKIEJ GOSPODARKI

MABO Sp. z o.o. , producent konstrukcji stalowych dla przemysłu i infrastruktury drogowej oraz drugi na świecie producent nowej generacji urządzenia do górnej sieci trakcyjnej kolejowej i tramwajowej, nagrodzony tytułem Heros Polskiej Gospodarki Polskiego Klubu Biznesu.

W dniu 1 marca 2019 roku, w szczególnej scenerii Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie, podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Polskiego Klubu Biznesu zorganizowanej z okazji 30-lecia Klubu i 100-lecia polskiej przedsiębiorczości decyzją Kapituły i Zarządu Polskiego Klubu Biznesu MABO Sp. z o.o. w Mierzynie zostało odznaczone tytułem Herosa Polskiej Gospodarki za globalne, innowacyjne rozwiązania i produkcję systemu podwieszeń górnej sieci trakcyjnej II generacji. Jest to pierwsze w historii tej nagrody odznaczenie dla przedsiębiorstwa z województwa zachodniopomorskiego.

Nagrody Polskiego Klubu Biznesu są unikatowymi dziełami sztuki i mają wartość muzealną. Wykonane są z najlepszych materiałów przez profesjonalnych Artystów Dzieł Sztuki  znanych i cenionych w środowisku Międzynarodowym.

Honorową nagrodę HEROS POLSKIEJ GOSPODARKI ustanowiono w 2013 roku z okazji 25-lecia Polskiego Klubu Biznesu. Intencją pomysłodawców nagrody jest uhonorowanie tych, którzy sens swojego życia i działania upatrują w osiąganiu wyznaczonych celów, pokonywaniu barier, łamaniu złych obyczajów przeszkadzających rozwojowi ludzi, firm, społeczności. Podejmują ryzyko dla sprawdzenia własnych możliwości, słuszności i skuteczności decyzji. Są bohaterami codziennej ciężkiej pracy nad sobą i dla siebie, z innymi i dla innych. Są bohaterami naszych czasów, jak niegdyś Herakles, Tezeusz czy Achilles. Dla nich dzisiaj nasz podziw, nasza wdzięczność i nasza pamięć o tym czego dokonali, z czego mogą być, a my wraz z nimi, dumni. Oni są napędem, motorem, wiatrem w żagle dla biorących z nich przykład, naśladujących, podziwiających i korzystających z ich sukcesów i dorobku.

„Nagrody Polskiego Klubu Biznesu to wyraz bezinteresownego uznania środowiska, to zobowiązanie do wskazywania innym drogi do sukcesu. Jesteśmy dumni z laureatów naszych nagród, z ich wielkich i mniejszych sukcesów, bo to one tworzyły fundamenty gospodarki rynkowej, stabilizowały gospodarczy rozwój kraju. Dumni jesteśmy z tych, którzy swoją osobistą, ciężką pracą budowali swoje firmy i przedsiębiorstwa. Ich nazwiska, dokonania i zasługi przechowujemy w pamięci i na kartach Złotej Księgi, bo wnoszą w nasze spojrzenie w przyszłość optymizm i nadzieję.” Ryszard Konwerski Prezes Polskiego Klubu Biznesu.

Polski Klub Biznesu przyznał również Srebrne, Złote i Złote z diamentem Medale Akademii Polskiego Sukcesu oraz nagrody specjalne, które otrzymał m.in. Polski Komitet Olimpijski, Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Państwowy Ludowy Zespół Pieśni i Tańca MAZOWSZE.

heros Heros 5D2_1768 5D2_1775 5D2_2037 5D2_1764

2019.03.07

Życzenia świąteczne 2018

Z okazji zbliżających się się Świąt Bożego Narodzenia

oraz Nowego Roku 2019 pragniemy podziękować Naszym Klientom,

Kontrahentom, Współpracownikom oraz Przyjaciołom za dotychczasową

współpracę i zaufanie jakim Nas obdarzyliście. Życzymy Wszystkim

zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt, dużo uśmiechu i sukcesów

z podjętych wyzwań w Nowym Roku !

kartka elektroniczna polska

2018.12.19

„Twój Biznes pod banderą sukcesu”

Rywalizacja zakończyła się sukcesem dla MABO Sp. z o.o.
Zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu średnich przedsiębiorstw
11 grudnia podczas Gali „Twój Biznes pod banderą sukcesu” odebraliśmy zasłużoną nagrodę.
https://szczecin.onet.pl/twoj-biznes-pod-bandera-su…/9kg49e3
Dziękujemy mieszkańcom Pomorza Zachodniego i wszystkim głosującym za to wspaniałe wyróżnienie i za ten zaszczytny tytuł „Bandery Sukcesu 2018″

dav     ptroz

dav    mde

2018.12.14

Złota Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego dla MABO Sp. z o.o.

W dniu 15 października 2018 roku Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego w uznaniu zasług dla rozwoju regionu wręczył Naszej firmie złotą Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego.

dav

2018.10.15