Wybierz język
  • slide7
    Konstrukcje stalowe
    Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie
  • slide5
    Firma Mabo
    To pewny i solidny partner w interesach
  • slide8
    Firma Mabo
    To pewny i solidny partner w interesach
  • slide6
    Firma Mabo
    To pewny i solidny partner w interesach
  • slide4
    Firma Mabo
    To pewny i solidny partner w interesach
  • slide3
    Firma Mabo
    To pewny i solidny partner w interesach
  • slide1
    Firma Mabo
    To pewny i solidny partner w interesach
  • slide2
    Firma Mabo

Kontakt

MABO Sp. z o.o.

ul. Spółdzielców 8a
72-006 Mierzyn-Szczecin
NIP 8513178776
KRS 0000525376
Zapraszamy!

Sekretariat:

Tel. 91 487 92 92
Fax 91 487 93 52
biuro@mabo.pl

Zapytania ofertowe prosimy
przesyłać na adres:
handlowy@mabo.pl

Usługi

plMarcin Knieć
Cynkownia
Tel: 91 489 87 23
Kom: 607 340 102
Email: m.kniec@mabo.pl

plMateusz Tarkowski
Malarnia
Tel: 91 489 87 32
Kom: 507 843 554
Email: m.tarkowski@mabo.pl

plNicola Sikorska
Malarnia
Tel: 91 489 87 32
Kom: 501 898 114
Email: n.sikorska@mabo.pl

plTomasz Juszczyk
Obróbka CNC – cięcie laserem
Tel: 91 489 87 42
Kom: 501 898 113
Email: t.juszczyk@mabo.pl

plKrzysztof Dondziak
Narzędziownia – obróbka skrawaniem
Tel: 91 489 87 31
Kom: 501 898 124
Email: k.dondziak@mabo.pl

Konstrukcje stalowe

pldeAgnieszka Redkiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel: 91 489 87 38
Kom: 601 662 383
Email: a.redkiewicz@mabo.pl

plenKamil Greguła
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel: 91 489 87 39
Kom: 609 537 326
Email: k.gregula@mabo.pl

Konstrukcje dla oświetlenia i sygnalizacji (słupy, bramy)

Konstrukcje dla sieci i stacji elektroenergetycznych

Konstrukcje dla trakcji kolejowej (osprzęt sieci trakcyjnych)

plMaciej Jabłoński 

Specjalista ds. Sprzedaży
Tel: 91 489 87 56
Kom: 505 592 769
Email: m.jablonski@mabo.pl

plPaweł Bednarek
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel: 91 489 87 37
Kom: 519 334 088
Email: p.bednarek@mabo.pl

Osprzęt trakcyjny

plKrzysztof Tomczak
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel: 91 489 87 47
Kom: 518 419 926
email: k.tomczak@mabo.pl

Formularz kontaktowy