Mapa realizacji

Aktualnie poszukujemy

praca w Mabo

The power of people - Kariera w MABO

Dbamy o rozwój kompetencji naszych pracowników, aby skutecznie realizowali swoje zadania w bezpiecznych warunkach pracy i z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Skupiamy się na rozwijaniu przestrzeni produkcyjnej, aby jej ergonomia i wyposażenie wspierało codzienne zadania. W obszarze produkcyjnym oferujemy zatrudnienie dla spawaczy i monterów konstrukcji stalowych, operatów CNC, malarzy konstrukcji stalowych i operatorów frezarki na wydziałach produkcyjnych wytwarzających: elementy do turbin wiatrowych, słupy oświetleniowe i trakcyjne, wysięgniki, bramownice, sygnalizatory i konstrukcje stalowe wielkich gabarytów, oraz w Narzędziowni odpowiedzialnej za konstruowanie narzędzi do produkowania elementów powtarzalnych, w obszarze mechanicznej obróbki metalu (toczenie, frezowanie) oraz w obszarze Cynkowni i Malarni. Nasz zespół tworzą również specjaliści z działu zakupów (logistyka), kolejowego, handlowego, technologicznego, administracyjnego i księgowego. W MABO stawiamy na dobrą atmosferę, dzięki której jesteśmy w stanie zbudować silny i zaangażowany zespół oraz na rozwój, który pozwala pracownikom doskonalić swoje kompetencje i uzupełniać wiedzę o technologiczne nowości.
korzyści

Atmosfera przyjazna pracownikowi

- 01

Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

- 02

Komfort i bezpieczeństwo pracy (odzież ochronna, środki ochronne, nowoczesne biura)

- 03

Dofinansowanie do kart FitSport / FitProfit

- 04

Dofinansowanie do wakacji Twoich lub Twoich dzieci

- 05

Spotkania integracyjne dla całego zespołu

- 06

Świąteczne paczki i zabawę mikołajkową dla dzieci

Pracuję w MABO 13 lat zaraz po studiach!

Zaraz po studiach wysłałam swoją aplikację na stanowisko administracyjne do MABO. Dużym zaskoczeniem dla mnie było, gdy w odpowiedzi zwrotnej zostałam zaproszona na rozmowę do działu technologicznego. Ta decyzja była kierowana sugestią ówczesnego dyrektora! Ofertę przyjęłam, jednak byłam przerażona, że nie poradzę sobie w tak specjalistycznym dziale. Szybko okazało się, że to miejsce pełne cudownych ludzi, tworzących zgrany i zaangażowany zespół. Byłam pierwszą i jedyną dziewczyną w tym dziale. Praca w MABO to przede wszystkim satysfakcja z wykonywanych zadań. W dziale technologicznym nigdy nie wiesz, z jaką konstrukcją będziesz miał do czynienia, co będziesz liczył, przygotowywał na produkcję. Tam nie ma dwóch podobnych do siebie dni. Codziennie trafiały się nam nowe wyzwania do przejścia, to było bardzo motywujące. Konstrukcje stalowe są niezwykle zróżnicowane i dlatego każdy projekt był inny, zaskakujący i pozwalał nam zdobyć kolejne doświadczenie. Wyjątkowe jest dla mnie również to, że możemy realizować projekty na całym świecie. W 2017 roku otrzymałam awans do działu handlowego, w którym podczas pracy z klientem wykorzystuje wiedzę technologa i uzupełniam ją osobowością handlowca. Moja wiedza i doświadczenie to kompleksowa obsługa klienta, cieszę się, że zarząd to zauważył i dał mi możliwość sprawdzić się w nowym obszarze. Doceniam benefity, które pracownicy otrzymują w okresie świątecznym, zwłaszcza bony. To duże wsparcie dla świątecznego budżetu. Pracuje w MABO od wielu lat i świadczenia dla pracowników bardzo się rozszerzyły na przestrzeni lat. To dobrze świadczy, kiedy zarząd dzieli się swoim sukcesem ekonomicznym z pracownikami. W MABO pracuje się naprawdę dobrze.
Emilia, Dział Handlowy – Dołączyłam do zespołu zaraz po studiach i zostałam kolejne 13 lat!

Pracuję w MABO 7 lat bo tutaj nie ma monotonii!

Pracę w MABO rozpocząłem w 2013 jako Operator CC. Wcześniej pracowałem w Niemczech na podobnym obszarze, jednak to tu w MABO zdobyłem bardzo duże doświadczenie. Głównie dzięki pracy na różnych, nowoczesnych maszynach. Tutaj nie ma monotonii, zawsze coś się dzieję i to mi bardzo odpowiada. Pomimo tego, że praca jest wymagająca, to dzięki dobrej organizacji, nie pracujemy w stresie i nerwach. Wszyscy tu podchodzimy do swoich obowiązków poważnie. W 2018 roku zostałem brygadzistą. Pewnie dlatego, że lubię pracować z ludźmi, wspierać ich, kiedy coś nie wychodzi i rozumiem ich trudności. Uważam, że wszystko da się zrobić, trzeba tylko dobrze pomyśleć – jak to tego zadania podejść. Najbardziej w MABO cenie podejście do szkoleń dla pracowników. Naprawdę dbają, abyśmy byli na bieżąco. Firma rozwija się nieustannie. Powstają nowe hale i pojawiają się nowe maszyny, z których jesteśmy na bieżąco przeszkalani. Doceniam również dodatek wakacyjny, dzięki temu można lepiej spędzić wakacyjny czas. Na koniec roku spotykamy się na wigilii firmowej. Ta wigilia jest organizowana dla każdego pracownika MABO i zawsze mile nas zaskoczy.
Tomek, Operator CNC, Brygadzista

Dbamy o możliwości rozwoju naszych pracowników

Szkolenia
Zależy nam na rozwijaniu naszych pracowników, dlatego oferujemy szkolenia, które umożliwiają pozyskanie wiedzy o nowościach technologicznych lub sprawniejszą organizacje pracy. Nasi pracownicy korzystają z możliwości nauki języka angielskiego oraz odbywają szkolenia m.in. z zarządzania czasem, doskonalenia techniki sprzedaży i negocjacji handlowych, zarządzania zespołem, Lean Manufacturing oraz szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.
Uprawnienia
Osobom zainteresowanym rozwojem w konkretnym obszarze produkcyjnym proponujemy kursy certyfikujące lub możliwość zdobycia nowych uprawnień. Nasi pracownicy zdobywają kwalifikacje w kierunku: operatora wózka widłowego, operatora suwnicy, operatora dźwigu, operatora tokarki CNC, Operatora frezarki CNC, uprawnień elektrycznych, kurs spawacza TIG, MIG oraz wiele innych.
Staż i praktyki
Jeśli planujesz karierę w branży metalowej, zapraszamy Ciebie do dołączenia do naszego zespołu. Współpracujemy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym z wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki. Zapraszamy studentów kierunków Mechatronika, Spawalnictwo, Inżynieria produkcji oraz Mechanika i Budowa maszyn. Umożliwiamy zdobycie doświadczenia i praktycznej wiedzy w studiowanym obszarze oraz udział w wielu ciekawych projektach. Wielu studentów zostaje z nami na stałe.
Pierwsze dni w MABO
Pierwsze dni w nowej pracy nie musza być stresujące. Staramy się, aby nowi pracownicy wdrażali się w swoje obowiązki w przyjaznym isprzyjającym ku temu środowisku. Pierwsze dni rozpoczynają się od szkoleń BHB i PPOŻ oraz z systemu ERP, który jest naszym systemem do zarządzania produkcją. Podczas pierwszych dni będzie towarzyszył Ci opiekun, który nie tylko pomoże Ci w nowych zadaniach, ale również pokażę gdzie znaleźć dobrą kawę i papier do drukarki :)

Lokalizacja

MABO Sp. z o.o.

ul. Spółdzielców 8a

72-006 Mierzyn - Szczecin

Google Maps