Oferta pracy

Malarz – lakiernik

MABO_malarz-lakiernik

MABO Sp. z o. o. zatrudni na podstawie umowy o pracę:

Zakres obowiązków
  • przygotowanie powierzchni elementów do malowania,
  • mieszanie farb zgodnie z proporcjami,
  • malowanie konstrukcji stalowych.
Wymagania
  • doświadczenie jako malarz konstrukcji stalowych,
  • doświadczenie w malowaniu farbami ciekłymi,
  • znajomość przygotowania powierzchni do malowania,
  • znajomość mieszania farb według proporcji,
  • samodzielna obsługa pompy hydrodynamicznej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę.

Oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odzież ochronną,
  • pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie do kart FitSport/ FitProfit oraz „wczasy pod gruszą”,
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuliProsimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak i po jego zakończeniu – na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MABO sp. z o.o., ul. Spółdzielców 8a, 72-006 Mierzyn, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1781)”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Polityka prywatności