Kontakt

Skontaktuj się

Lokalizacja

Nasza firma mieści się w miejscowości Mierzyn, graniczącej ze Szczecinem.

MABO Sp. z o.o.

 

NIP 8513178776
KRS 0000525376

 

ul. Spółdzielców 8a
72-006 Mierzyn-Szczecin

Google Maps

Asystentki zarządu

MABO

Anna Wasyluk

Asystentka Zarządu

+48 91 489 87 20

biuro@mabo.pl

MABO

Ewa Pawlusińska

Asystentka zarządu

+48 489 87 20

biuro@mabo.pl

Nasi specjaliści

Infrastrutkura kolejowa / Osprzęt trakcyjny

Osprzęt trakcyjny

Bartosz Kowalczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 733 508

b.kowalczyk@mabo.pl

Konstrukcje dla oświetlenia i sygnalizacji (słupy, bramy)

Konstrukcje dla oświetlenia i sygnał

Maciej Jabłoński

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 505 592 769

m.jablonski@mabo.pl

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Anna Hukało

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 518 112 424

a.hukalo@mabo.pl

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Agnieszka Redkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 601 662 383

a.redkiewicz@mabo.pl

Zakres produkcyjny

Obróbka CNC – cięcie laserem

Tomasz Juszczyk

Kierownik produkcji

+48 501 898 113

t.juszczyk@mabo.pl

Narzędziownia – obróbka skrawaniem

Łukasz Jurczyński

Kierownik produkcji

+48 505 266 170

l.jurczynski@mabo.pl

Cynkownia

Cynkownia

Marcin Knieć

Kierownik produkcji

+48 607 340 102

m.kniec@mabo.pl

Cynkownia

Andrzej Dryjer

Mistrz produkcji

+48 572 251 729

a.dryjer@mabo.pl

Malarnia

Malarnia

Mateusz Tarkowski

Kierownik produkcji

+48 797 237 316

m.tarkowski@mabo.pl

Malarnia

Paweł Kalitowski

Z-ca Kierownika

+48 507 863 277

p.kalitowski@mabo.pl