Mapa realizacji

O firmie Mabo

Założyciel Adolf Bogacki

„… Metal to najlepsze tworzywo – jest wdzięczny, plastyczny i wytrzymały a jeśli wiesz jak do niego podejść i co chcesz uzyskać to zrobisz wszystko.”

Dążymy do bycia wiodącą firmą o uznanej marce, tworzącej solidne konstrukcje stalowe oraz aluminiowe dla infrastruktury kolejowej i drogowej, ale również infrastruktury miejskiej i przemysłowej w kraju i zagranicą. Pragniemy być rzetelnym partnerem w zakresie świadczonych dla naszych klientów usług, dzieląc się z nimi naszą wiedzą i zdobytym przez lata doświadczeniem. Firmą zorientowaną na pracowników. W naszym działaniu cenimy to kim jesteśmy i co tworzymy.

Adolf Bogacki

Poznaj nasz zarząd

andrzej-kowalczyk
Andrzej Kowalczyk
Prezes Zarządu
radoslaw-depczynski
Radosław Michał Depczyński
Wiceprezes Zarządu
adolf-bogacki
Adolf Bogacki
Założyciel MABO
nasza misja

Naszą misją jest rozwój w branży wyrobów metalowych oraz dostarczanie solidnych, innowacyjnych produktów i usług.

Realizujemy ją poprzez elastyczne podejście do potrzeb klientów oraz ciągłe doskonalenie kadry i procesów w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy.

ponad
% eksport na rynki zagraniczne
ponad
mln inwestycji w ostatnich latach
ponad
m2 powierzchni firmy
Historia

The power of tradition

Początkiem naszej historii był pomysł, pasja i determinacja założyciela firmy – Adolfa Bogackiego. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwoliły nam rozszerzyć globalnie działalność firmy. Pomimo wielu zmian napędzanych rosnącym potencjałem naszej branży, pozostaliśmy nadal rodzinną, szanującą swoją historię i tradycje firmą.

Poznaj historię MABO

Zdobyte Nagrody
Zobacz więcej
Certyfikaty i dopuszczenia
Zobacz więcej